سدان جذاب الکتریکی و مفهومی Lynk & Co

سدان جذاب الکتریکی و مفهومی Lynk & Co

برند تازه‌وارد Lynk & Co چندی قبل از اولین کراس اوور خود با نام 01 رونمایی کرد و هم‌اکنون این برند با سدان مفهومی 4 دربی به میدان آمده است. این خودرو ظاهر بسیار آینده‌نگرانه‌ای داشته اما شاید درباره‌ی آن به اشتباه بیفتید. نمای جلوی دراماتیک و درب‌های خاص خودرو پیش‌نمایشی از زبان طراحی آینده‌ی این برند خواهند بود.

lynk-co-ev-sedan-concept

قبلاً تنها جزئیات و تصاویر بسیار کمی از این سدان الکتریکی منتشر شده بود اما هم‌اکنون تصاویر رسمی و واضح برجسته‌ای از خودروی یاد شده انتشار یافته است.

lynk-co-ev-sedan-concept-01

جدای از طراحی منحصربه‌فرد، ما چیز زیادی درباره‌ی این خودروی مفهومی نمی‌دانیم. Lynk & Co هیچ اطلاعاتی را درباره‌ی پرفورمنس این خودرو منتشر نکرده اما حدس ما این است که زیر کاپوت خودرو قوای تمام الکتریکی جای خواهد گرفت. چیزی که ما می‌دانیم این است که برند تحت تملک جیلی چین در آینده بر پایه‌ی پلتفرم ولوو XC40 آینده 5 خودرو را تولید خواهد کرد و به احتمال زیاد نسخه‌ی تولیدی این سدان کانسپت نیز بعداً تولید می‌شود.

lynk-co-ev-sedan-concept-03

lynk-co-ev-sedan-concept-04

lynk-co-ev-sedan-concept-02

اولین خودرو از سبد محصولات Lynk & Co کراس اوور 01 خواهد بود. این خودرو از معماری مدولار کامپکت ولوو استفاده خواهد کرد و طول/عرض/ارتفاع آن به ترتیب 4.53/1.85/1.65 متر خواهد بود. هدف اصلی این خودرو بازار چین خواهد بود و طیفی از پیشرانه‌های پلاگین هیبریدی و تمام الکتریکی در آن ارائه خواهند شد.

lynk-co-ev-sedan-concept-05

کراس اوور 01 اواخر امسال در چین عرضه شده و چند ماه بعد نیز شاهد ارائه‌ی آن در آمریکا و اروپا خواهیم بود. دو مدل جدید با نام‌های 02 و 03 نیز در 5 سال آینده معرفی خواهند شد و در نهایت سدان شکل گرفته بر مبنای این سدان کانسپت نهایتاً وارد خط تولید خواهد شد.

lynk-co-ev-sedan-concept-06

lynk-co-ev-sedan-concept-08

lynk-co-ev-sedan-concept-09

lynk-co-ev-sedan-concept-10

lynk-co-ev-sedan-concept-11

lynk-co-ev-sedan-concept-07

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *