تزریق استروئیدهای تقویتی استارتِک به مزراتی لوانته

تزریق استروئیدهای تقویتی استارتِک به مزراتی لوانته

اگر مزراتی لوانته از نظر شما به حد کافی گیرا نیست، استارتِک Startech یک راحل زیبا برای مهم‌ترین مشکل شما دارد. این تیونر تحت تملک برابوس به منظور حضور در نمایشگاه ژنو 2017 طیف وسیعی از موارد ارتقایی را برای اولین شاسی‌بلند مزراتی تدارک دیده که شامل کیت بدنه‌ی جدید، رینگ‌های آلیاژی جدید و کیت‌های قدرت است.

maserati-levante-by-startech

از نمای بیرونی شروع می‌کنیم. لوانته از اتصالات جدید در بخش‌های جلو و عقب استفاده کرده که به منظور کاهش هرچه بیشتر وزن می‌توان آن‌ها را از جنس فیبر کربن سفارش داد. شما از شنیدن اینکه قطعات یاد شده از همان نقاط اتصال مشابه بخش‌های پایینی سپرهای جلو و عقب بهره می‌برند خوشحال خواهید شد بنابراین به سادگی می‌توانید آن‌ها را بدون ایجاد تغییرات زیاد نصب کنید.

maserati-levante-by-startech-01

علاوه بر افزایش جذابیت بصری لوانته، این قطعات توسعه یافته توسط استارتک باعث بهبود آئرودینامیک خودرو می‌شوند زیرا در تونل باد آزمایش شده‌اند. افرادی که خواهان چیزی بیشتر هستند می‌توانند از این تیونر تقاضای نصب سیستم اگزوز اسپورت خود را داشته باشند. البته این سیستم تنهای برای پیشرانه‌ی 6 سیلندر بای توربوی بنزینی در دسترس است.

maserati-levante-by-startech-03

در بخش عقبی شاهد دیفیوزر بازنگری شده هستیم. همچنین قطعه‌ی C-blade متصل شده به کناره‌های شیشه‌ی عقب باعث عبور بهتر جریان هوا می‌شود.

maserati-levante-by-startech-02

استارتِک تصمیم گرفته تا رینگ‌های فابریک لوانته را کنار گذاشته و از رینگ‌های 21 اینچی خود با لاستیک‌های اندازه‌ی 265/40 در جلو و 295/35 در عقب استفاده کند.

هنوز تصاویر کابین خودرو از سوی تیونر منتشر نشده‌اند اما این شرکت می‌گوید چرم و آلکانترای زیادی را می‌توان با تقریباً هر رنگی که مشتری بخواهد سفارش داد. همچنین تریم های چوب و فیبر کربن نیز قابل سفارش هستند. افرادی که خواهان لوانته ای خاص‌تر هستند می‌توانند عناصری چون پدال‌های آلومینیومی و محافظ داخلی رکاب‌ها را با لوگوی درخشان تیونر سفارش دهند.

maserati-levante-by-startech-05

این تغییرات صورت گرفته بدون ارتقای پیشرانه کامل نخواهند بود. استارتِک می‌گوید در حال کار روی برخی کیت‌های قدرت برای پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3 لیتری و 6 سیلندر 3 لیتری توربودیزل است.

maserati-levante-by-startech-04

این خودروی تیون شده به همراه مرسدس-ای ام جی C63 S کابریولت که توسط برابوس ارتقا یافته در نمایشگاه خودروی ژنو 2017 در معرض دید علاقه‌مندان خواهد بود.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *