اعلام جزئیات و قیمت فولکس‌واگن آرتئون

اعلام جزئیات و قیمت فولکس‌واگن آرتئون

خب خیلی طول نکشید. در ادامه‌ی معرفی عمومی فولکس‌واگن آرتئون در نمایشگاه خودروی ژنو، حالا می‌توان این خودرو را در آلمان سفارش داد. البته باید گفت نسخه‌ی سطح بالای فولکس را در این لحظه می‌توان تنها با قوی‌ترین پیشرانه‌ها سفارش داد که شامل پیشرانه‌ی ۲ لیتری TSI با قدرت ۲۸۰ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر و پیشرانه ۲ لیتری بای توربوی TDI با قدرت ۲۴۰ اسب بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متر هستند. هر دو پیشرانه به گیربکس دوکلاچه اتوماتیک متصل شده و قدرت را از طریق سیستم ۴Motion به هر چهار چرخ می‌فرستد.

2018-vw-arteon-is-presented-in-geneva01

فولکس آرتئون بنزینی پیش از سفارش هرگونه آپشنی بهای ۴۹۳۲۵ یورویی دارد. پیشرانه‌ی دیزلی بدون هیچ تعجبی گران‌تر بوده و برای خرید آن باید بهای ۵۱۶۰۰ یورویی پرداخت.

2018-vw-arteon-is-presented-in-geneva02

در بازار آلمان پاسات مجهز به پیشرانه‌ی ۲۸۰ اسبی TSI در تریم هایلاین با بهای ۴۶۲۵۰ یورویی عرضه می‌شود بنابراین آرتئون ۳۰۷۵ یورو گران‌تر است. این چیز بدی نیست. هرچند این فاصله‌ی قیمتی بین دو مدل مجهز به پیشرانه ۲ لیتری بای توربو قابل‌توجه‌تر است. پاسات هایلاین مجهز به این پیشرانه قیمت ۴۶۶۷۵ یورویی دارد که ۴۹۲۵ یورو ارزن‌تر از آرتئون می‌باشد.

2018-vw-arteon-is-presented-in-geneva05

اما آرتئون با این بهای بیشتر مواردی چون بدنه‌ی صیقلی‌تر با صندوق‌عقب کاربردی‌تر (۵۶۳ لیتری) را ارائه می‌کند. با تا کردن صندلی‌های عقب به فضای ۱۵۵۷ لیتری دست پیدا می‌کنید. این خودروی زیبا با نشان دهنده‌های کاملاً دیجیتال، هدآپ دیسپلی، سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش ۹٫۲ اینچی با پشتیبانی از کنترل‌های حرکتی عرضه می‌شود. فاصله‌ی بین محورهای آرتئون نیز بیشتر بوده و بنابراین فضای پای بیشتری برای سرنشینان فراهم شده است.

2018-vw-arteon-is-presented-in-geneva06

خریداران می‌توانند خودروهای خود را با کیت‌های سفارشی متعددی انتخاب کنند که از آن جمله می‌توان به غربیلک فرمان گرم شونده، صندلی‌های جلویی ماساژور دار، پوشش چرم دور رنگ کابین، سیستم تهویه سه ناحیه‌ای خودکار و سانروف پانورامیک اشاره کرد.

2018-vw-arteon-is-presented-in-geneva03

آرتئون از اواسط ماه ژوئن در آلمان به خریداران تحویل داده خواهد شد. با توجه به اینکه هنوز نسل دوم فیتون عرضه نشده، آرتئون را می‌توان پرچم‌دار موقتی سبد محصولات فولکس‌واگن دانست.

2018-vw-arteon-in-geneva

2018-vw-arteon-in-geneva03

2018-vw-arteon-in-geneva02

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *